Weekly AdWhat's NewTractor Supply AppEarn Rewards with Neighbor's ClubHometown HeroesLife Out Here BlogTSC Exclusive BrandsTop BrandsClearance ItemsBattery FinderOutdoor Power Equipment Parts FinderHitch FinderOakTen Lawn Mower Engine Control Cable for Poulan 162778, 176556, 532176556 fits Poulan 21 in. Walk-Behind Mower Model PR160N21
Item # 237006599
Neighbor’s Club Members earn points with purchases.
Item # 237006599
This item is available online only
Delivering to
37027
- Replace OEM number: Poulan Pro 162778, 176556, 532176556
- Fits Poulan Pro 21" and 22" Walk-Behind Mower models: PR160N21, PR4N22, PR550N21, XT500N21, XT625N21 (2005-2010)