Starby Heavy Duty Countertop Support Bracket, SB-GLADIATOR-19S
  • Limited Time Deal
Item # 253311799
Image showing  Heavy Duty Countertop Support Bracket, SB-GLADIATOR-19S
Sale
Neighbor's Club logo
Neighbor’s Club Members earn points with purchases.
Sign in or Join Now
  • Limited Time Deal
Item # 253311799
Sale
financeCard Logo
This item is available online only
Delivering to
37027
Neighbor's Club logo
Sign in or Join Now
  • HEAVY DUTY; With Solid Hidden Welds these Low Profile Brackets Measure, 7" x (9",11",13", 15", 17", 19", 21") x 2.5" with a Max Load of 500 lb. 5 mm Thick Iron Industrial Shelves Brackets (1 COUNT)