Durham MFG Mobile Cabinet, HDCM36-12-2S5295
  • Limited Time Deal
Item # 245439799
Image showing  Mobile Cabinet, HDCM36-12-2S5295
Sale
or
or
Neighbor's Club logo
Neighbor’s Club Members earn points with purchases.
Sign in or Join Now
  • Limited Time Deal
Item # 245439799
Sale
financeCard Logo
This item is available online only
Delivering to
37027
Neighbor's Club logo
Sign in or Join Now
The Mobile Cabinet is made of 12 gauge material, measures 36 in. x 24 in. x 81 in. and features 30 red bins, recessed doors, 6 in. x 2 in. phenolic casters (2 rigid and 2 swivel) and a cast iron pad-lockable handle. The doors are designed to open a full 180 deg., allowing for easy access to your tools and accessories. Keep items safe and sound with the 3-point locking system.